Geoblog.pl    slowiki    Podróże    Słowiki w Azji Południowo-Wschodniej 2010    Zamieszanie, choroby, stres:]

Zamieszanie, choroby, stres:]

Polska, Gdynia

Żeby nie było za łatwo przed naszą pierwszą daleką podróżą sieknęły nas równo choróbska. Maciek objada się węglem, Agata kaszle jak gruźlik i modli się, żeby w Hong Kongu jakieś czujniki nie wykryły gorączki, do której by się można przyczepić. Końska dawka antybiotyku i można przystąpić do załamywania rąk nad plecakami i listami rzeczy do wzięcia;) A tak na poważnie, to mamy nadzieję, że jesteśmy dobrze przygotowani, wyedukowani przez znajomych, Geobloga i Lonely Planet, ale pewnie okaże się to dopiero w podróży. W każdym razie szczepionki porobione, bilety lotnicze kupione, apteczka astronomicznej wielkości gotowa, a środki na komary podwędzone prawdziwemu marynarzowi dalekomorskiemu:P Mamy nawet przejściówkę do kontaktów, o której dowiedzieliśmy się rzutem na taśmę i pliczki zdjęć naszych wspaniałych obliczy do wiz:) Teraz tylko trzeba to wszystko zapakować i wyjazd do Warszawy na samolot:)

Łubu
Łubu - 2010-08-24 15:40
Bawcie się dobrze, róbcie jak najwięcej "słitaśnych foteczek":> i nie przywieźcie jakichś pasażerów na gapę (czyt. robali w głowie);P.
Aha, no i czekam na ładną widokówkę:D.

Daniel
Daniel - 2010-08-24 15:52
a wódkę... macie?

mirka66 - 2010-08-25 07:08
Fajna podroz sie szykuje.Czekam z niecierpliwoscia na opisy i zdjecia.Powodzenia.

mikasz
mikasz - 2010-08-25 08:13
Zawsze lepiej chorować przed podróżą niż w trakcie:) Powodzenia, mam nadzieję, że złapiecie tam dostęp do neta i nie będziemy zbyt długo czekać na fotki.

lejdi
lejdi - 2010-08-30 18:30
Zaplanowaliscie jakas konkretna trase? Ja wybieram sie w te rejony w listopadzie ;-) Bawcie sie dobrze! pozdrawiam!

slowiki - 2010-08-31 16:12
@lejdi - trasa była pi razy oko, w sensie zabukowaliśmy wcześniej loty (główne i już w Azji), bo wychodziły taniej, ale nie mieliśmy zabukowanych wcześniej noclegów (oprocz HK) ani atrakcji. Szczególnie w Indonezji zostawiamy sobie sporo niezależności

slowiki - 2010-08-31 16:14
@ mikasz, mirka - dziękujemy za wsparcie;) W końcu zainspirowały i pomogły nam bardzo też wyprawy innych geoblogerów:)

slowiki - 2010-08-31 16:15
@Łubu - pasażerów nie przewidujemy:) Pocztówka będzie.
@Daniel- wódki nie mamy:( Ale mamy inne smakołyki

Agata i Maciek

16.05.2023 - 23.05.2023