Geoblog.pl    slowiki    Podróże    Słowiki w Azji Południowo-Wschodniej 2010    4 wyspy czyli wakacje zaczynają się 1 września

4 wyspy czyli wakacje zaczynają się 1 września

Tajlandia, Ao Nang

Dzisiaj był dzień rozbijania się po plażach i wyspach. W naszym hostelu wykupiliśmy sobie wycieczkę na 4 wyspy (Ko Chicken, Ko Poda, Ko Tup i Phranang Beach), przyjechało po nas o 8 autko i zabrało na plażę Ao Nang, gdzie była zbiórka. Wszystkich wpakowali na long tail boat i popłynęlim. Pisać dużo nie ma co- plaże bajkowe, woda szmaragdowa i ciepła, skałki imponujące - wszystko na zdjęciach. W planie było snorklowanie przy Ko Chicken, woda i jedzenie dla wszystkich, przewodnik mówił dobrze po angielsku, więc elegancko. Pogoda na wyspach na szczęście była piękna, zresztą pomimo kilkakrotnie nakładanego filtra 30 zjaraliśmy się niesamowicie i właśnie jest akcja nakładania pantenolu:) Tak nam minał dzień, na pływaniu i cykaniu zdjęć:) Poza tym poznaliśmy dziś właściciela naszego hostelu Good Dream w Krabi, Bryana. Jest bardzo sympatyczny i faktycznie wkłada w to serce, przeniósł się do Tajlandii, gdy zakochał się w nurkowaniu i tutejszych wyspach, zaliczył prawie wszystkie wycieczki i szczerze potrafi każdą ocenić i doradzić lub odradzić. Nam się zresztą spodobała już sama strona hostelu, napisana szczerze i z dowcipem. Tajska obsługa też jest mega sympatyczna i jedzenie dobre:) Jutro odpuszczamy sobie wyspy żeby nie zrobić z siebie totalnych skwarków i zamiast tego jedziemy do świątyni i źródeł:) I filtr 50 ruszy do natarcia:)

sis
sis - 2010-09-01 16:48
o super. czyli wrócicie jako murzyny .
a gdzie zdjecie z drinem z palemką? skoro szmaragdową wodę i opalone ciała już macie... :D

p.s. emil poskromił anatomię na chwalebne 3,5. czas na biologię.

mirka66 - 2010-09-02 07:07
Cudnie.Az zazdroszcze.Milego odpoczynku.

slowiki
slowiki - 2010-09-02 13:17
@Mloda- gratulacje dla Emila, za bilogie też trzymamy kciuki. niech się nie daje. Drinków jeszcze nie było, na razie swojski Chang i kokos z rurką
@mirka - tajskie wyspy mamy nadzieję jeszcze kilka lat przetrwają w takim stanie, więc wszystko przed Wami:)

milanello80
milanello80 - 2010-09-02 21:35
co do opinii o hostelu i jego właścicielu wypada się tylko zgodzić. Miejsce warte spędzenia niejednej nocy

mirka66 - 2010-09-02 21:42
Jak w raju.Pieknie.Lubie takie miejsca.

Aga
Aga - 2010-09-03 14:13
Po pobycie na tych wyspach to już chyba wiecie jak wygląda raj co?Przepięknie. Buziaki dla murzynów:)))

slowiki

Agata i Maciek